Gediz Belediye Başkanı Necdet Akel, Gediz Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Yiyecek İçecek Hizmetleri alanında eğitim gören 12. sınıf öğrencilerinin yıl sonu beceri sınavlarında jüri üyesi olarak yer aldı.
Öğrencilerin yeteneklerini sergiledikleri bu önemli sınavda, Başkan Akel ve Belediye Meclis Üyeleri, öğrencilere moral vererek ve onları destekleyerek sınavda gösterdikleri başarıya ilişkin değerlendirmelerde bulundu ve öğrencilere gelecekleri için tavsiyelerde bulundu.
Konu hakkında açıklama yapan Başkan Akel; “Gediz Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Yiyecek İçecek Hizmetleri alanında eğitim gören 12. sınıf öğrencilerimizin yıl sonu beceri sınavlarında hazırlamış oldukları yemekleri tadarak, lezzetine göre puan verdik. Birbirinden lezzetli yiyecekleri hazırlayan öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.