23 NİSANDA BAŞKANLIK KOLTUĞUNA KÜÇÜK BAŞKANLAR OTURDU
Gediz Belediye Başkanı Necdet Akel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makam koltuğunu Mehmet Akif Ersoy İlkokulundan Mehmet Efe Avcı, İbrahim Ege Dönmez ve Hüseyin Aydınyurt’a teslim etti.

Gediz Belediye Başkanı Necdet Akel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makam koltuğunu Mehmet Akif Ersoy İlkokulu'ndan Mehmet Efe Avcı, İbrahim Ege Dönmez ve Hüseyin Aydınyurt’a teslim etti.

Makam koltuğuna oturan küçük Başkanlar açıklamasında; “Makamın gerçek sahibi Gediz Belediye Başkanımız Necdet Akel’e saygılarımızı sunuyor, bize bu onuru yaşattıkları için en içten dileklerimizle teşekkür ediyoruz” dedi.

Çocuklar bizim geleceğimizdir diyen Başkan Akel; “Çocuklarımıza demokrasiyi aşılama adına özel bir günü birlikte yaşıyoruz. Geleceğin makamlarında oturacağı çocuklarımız bizim her şeyimizdir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyetimizi emanet ettiği çocuklarımızı önemsiyor ve onlar için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Sevgi ve dostluğun tüm dünyayı kucakladığı, neşe ve güzellik dolu nice güzel bayramlarda tekrar bir arada olmak umuduyla tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” dedi.

Haberin Diğer Resimleri
  • Gediz Belediye Başkanlığı
  • Özyurt Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No : 4
  • Gediz/KÜTAHYA
  • Çözüm Noktası
  • Tüm istek, şikayet ve önerileriniz için
  • 0274 412 44 44
Gediz Belediye Başkanlığı 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Çözüm Noktası
e-Belediye
Canlı Yayın
Etkinlik Takvimi
Tümünü Gör