BAŞKAN AKÇADURAK’IN ÜÇ AYLAR MESAJI :
Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, üç aylar dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Akçadurak, üç ayların tüm insanlığa sağlık, afiyet ve hayırlar getirmesi temennisinde bulunduğu mesajında şu ifadelere yer verdi; “Sonu bayrama çıkan kutlu bir mevsim içine girmiş bulunmaktayız. Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içerisine alan, bereket ve huzur dolu günlerin başlangıcı olan üç ayları idrak etmenin sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, üç aylar dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Akçadurak, üç ayların tüm insanlığa sağlık, afiyet ve hayırlar getirmesi temennisinde bulunduğu mesajında şu ifadelere yer verdi; “Sonu bayrama çıkan kutlu bir mevsim içine girmiş bulunmaktayız. Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içerisine alan, bereket ve huzur dolu günlerin başlangıcı olan üç ayları idrak etmenin sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Üç aylar, manevi coşkunun daha yoğun yaşandığı, sarsılan ruhi dünyamızı ve kalbimizi onaracağımız, hayatımızı yeniden gözden geçirmemize vesile olan bir gönül iklimi, kalplerimizi dinleme zamanı, rahmet, mağfiret ve merhamet mevsimidir.

Aynı zamanda bu aylar maneviyatın ve dini duyguların yoğunluk kazandığı, dayanışma, yardımlaşma, merhamet hislerimizin zirveye ulaştığı, iyiliklerin ve güzelliklerin arttığı önemli ve özel zamanlardır. Ayrıca üç ayların içerisinde yer alan kandil geceleri, hatalarımızdan ders çıkarma, günahlarımızdan arınma fırsatı bulacağımız, birlik ve beraberliğimizi pekiştireceğimiz mübarek gecelerdir.

Bu vesileyle üç ayları dua, iyilik ve huzur ile geçirmeliyiz. Dua kapılarının açık olduğu bu günleri iyi değerlendirmeli ve imanımızı güçlendirmeliyiz. Müminler olarak her yıl gelişini heyecanla beklediğimiz nadide zamanlar olan mübarek üç ayların milletimize ve tüm insanlığa sağlık, afiyet ve hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Cenab-ı Hak, Recep ve Şaban ayını mübarek kılsın ve bizi Ramazana kavuştursun inşallah. " dedi.

 

Haberin Diğer Resimleri
  • Gediz Belediye Başkanlığı
  • Özyurt Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No : 4
  • Gediz/KÜTAHYA
  • Beyaz Masa
  • Tüm istek, şikayet ve önerileriniz için
  • 0274 412 44 44
Gediz Belediye Başkanlığı 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Beyaz Masa
e-Belediye
Canlı Yayın
Etkinlik Takvimi
Tümünü Gör