GEDİZ EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI’NDAN, BAŞKAN AKÇADURAK’A ZİYARET
Gediz Eğitim ve Kültür Vakfı yeni yönetimi, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’ı ziyaret etti.

Gediz Eğitim ve Kültür Vakfı yeni yönetimi, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’ı ziyaret etti.

Başkanlık makamında düzenlenen ziyarette, Gediz Belediye Başkan Yardımcısı Şule Bilgili, Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Demirtaş, Sait Aydemir, Gediz Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Kanlı, Zübeyir Ertuğrul, Eğitimci/Yazar Mehmet Karabacak katıldı.

Yeni göreve gelen yönetim kurulu üyeleri vakıf çalışmalarını, gerçekleştirmek istedikleri projeleri Başkan Akçadurak’a anlatarak, eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, ”Eğitim hizmetlerini öncelikli hizmet olarak gördüklerini ve eğitime desteklerinin kesintisiz olarak devam edeceğini belirtti. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha sağlıklı, modern yerlerde eğitim ve öğretim görmeleri için üzerimize ne düşüyorsa da yapmaya devam edeceğiz. Nazik ziyaretleri için Gediz Eğitim ve Kültür Vakfı yeni yönetimine yeni görevlerinde başarılar diliyorum.” Açıklamasında bulundu.

Ziyaret sonunda Atatürk Ortaokulu Öğretmeni Eğitimci/Yazar Mehmet Karabacak kaleme aldığı “Hüccet” adlı kitabını Başkan Akçadurak’a takdim etti.

Haberin Diğer Resimleri
  • Gediz Belediye Başkanlığı
  • Özyurt Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No : 4
  • Gediz/KÜTAHYA
  • Beyaz Masa
  • Tüm istek, şikayet ve önerileriniz için
  • 0274 412 44 44
Gediz Belediye Başkanlığı 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Beyaz Masa
e-Belediye
Canlı Yayın
Etkinlik Takvimi
Tümünü Gör