BAŞKAN AKÇADURAK, SAĞLIK ÇALIŞANLARININ 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLADI
Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, ömrünün önemli bir kısmını insan sağlığına adayan sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

Gediz Devlet Hastanesi, Gediz İlçe Sağlık Müdürlüğü, Uluoymak Aile Sağlığı Merkezi, Gediz Ağız Diş Sağlığı Merkezi, Salur Aile Sağlığı Merkezi, Dayınlar Aile Sağlığı Merkezi ziyaretlerinde Başkan Akçadurak’a, Ak Parti Gediz İlçe Başkanı Mehmet Erkan ve Gediz Belediye Başkan Yardımcısı Şule Bilgili eşlik etti.

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilçemiz sağlık kurumları ziyaretlerinde açıklama yapan Başkan Akçadurak; Yapılan her meslek zordur ve zorlukları vardır. Sağlık çalışanlarımızın pandemi sürecinde ve deprem felaketinin ardından sabırla, fedakârlıklarla verdikleri mücadeleleri hepimiz şahit olduk, emeklerinin ne kadar kıymetli olduğunun anlaşıldığı şu zor günlerde, insan sağlının korunması için verilen emek daha anlamlı ve kutsaldır. Zaman, mekân mefhumu gözetmeksizin çalışan, hayatlarını hayat kurtarmaya adamış, Milletimize ve insanlığa hizmetleri için mesleklerini icra ederken şehit düşen sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere tüm hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutluyor, aileleri ve sevdikleri ile birlikte sağlıklı günler geçirmelerini temenni ediyorum. İfadelerini kullandı.

Haberin Diğer Resimleri
  • Gediz Belediye Başkanlığı
  • Özyurt Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No : 4
  • Gediz/KÜTAHYA
  • Beyaz Masa
  • Tüm istek, şikayet ve önerileriniz için
  • 0274 412 44 44
Gediz Belediye Başkanlığı 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Beyaz Masa
e-Belediye
Canlı Yayın
Etkinlik Takvimi
Tümünü Gör