GEDİZ OTOGARI DÜZENLEME ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR

Gediz otogarında şehirlerarası yolcu taşımacılığı, köy minibüsleri taşımacılığı ve yolcu getirip yolcu alan sivil araçların otogara girmesi sebebiyle otogarda yaşanan kargaşanın düzene sokulması için Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’ın talimatıyl
Facebook Twitter Google+

Gediz otogarında şehirlerarası yolcu taşımacılığı, köy minibüsleri taşımacılığı ve yolcu getirip yolcu alan sivil araçların otogara girmesi sebebiyle otogarda yaşanan kargaşanın düzene sokulması için Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’ın talimatıyla çalışma başlatıldı.

Konu hakkında açıklama yapan Başkan Akçadurak; “Şehirlerarası çalışan otobüs ve minibüsler ve köylere çalışan minibüslerin girişleri ayrılmıştır. Otogara yolcu getiren ve yolcu almaya gelen araçlar için ayrı giriş ve düzenlemeler yapılarak, dar olan şehirlerarası ve köy hatlarının çalıştığı alanlara sivil araçların girişine kısıtlama getirilmiştir.

Otogara yolcu getiren ve yolcu almaya gelen araçlar GDZ Otel önünden giriş-çıkış yapabildikleri gibi yan yol üzerinde açılan yaya giriş çıkış kapısı ile hiç trafiğe girmeden yolcularını indirebilecek ve alabileceklerdir.

Gediz’e daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek adına otogarda yapmış olduğumuz düzenleme çalışmaları sırasında vatandaşlarımızdan ve otogarda hizmet veren esnaflarımızdan anlayış ve sabırlı olmalarını beklemekteyiz.” açıklamasında bulundu.

İLGİLİ RESİMLER