BAŞKAN AKÇADURAK, GEDİZ BELEDİYESİ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

25 Eylül- 1 Ekim İtfaiye Haftası ve İtfaiye Teşkilatı\'nın kuruluşunun yıl dönümü nedeniyle Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, Gediz Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Facebook Twitter Google+

25 Eylül- 1 Ekim İtfaiye Haftası ve İtfaiye Teşkilatı'nın kuruluşunun yıl dönümü nedeniyle Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, Gediz Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

İtfaiye Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarete, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’a, Gediz Belediyesi Meclis Üyeleri Mehmet Selim Şentürk ve Şerif Ahmet Demir eşlik etti.

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak açıklamasında; “İtfaiye teşkilatımız, ilçemizdeki vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak amacıyla her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda mesai gözetmeksizin çalışıyor. Yangınların yanı sıra, doğal afetlere ve kazalara daha hızlı mücadele edecek şekilde gerekli personel ve araç gereçlerle güçlendirilen itfaiye birimimiz, canla başla görevlerini sürdürmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İtfaiye Teşkilatının İtfaiye Haftasını kutlarım” dedi.

İLGİLİ RESİMLER