İLÇEMİZ KUMTAŞ ve ERGENEKON MAHALLELERİNDE BETON PARKE ve BORDÜR ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Gediz Belediyesi şehir merkezinde gerçekleştirdiği kilit parke ile yol düzenleme çalışmalarına; Kumtaş Mahallesi 303. 304. 305. Sokak ve Ergenekon Mahallesi 431. Sokaklar da kış aylarında, altyapı çalışmaları veya kullanımdan dolayı bozulan yollarda beton
Facebook Twitter Google+

Gediz Belediyesi şehir merkezinde gerçekleştirdiği kilit parke ile yol düzenleme çalışmalarına; Kumtaş Mahallesi 303. 304. 305. Sokak ve Ergenekon Mahallesi 431. Sokaklar da kış aylarında, altyapı çalışmaları veya kullanımdan dolayı bozulan yollarda beton parke ve bordür yapım işi çalışmaları başlatıldı.

Başkan Akçadurak Kent merkezindeki tüm cadde ve sokakların kilit parke ile düzenlenerek modern hale getirileceğini ve halkımıza yakışır şekilde hizmete sunulacağı yönündeki beyanı kapsamında çalışmalar aralıksız devam ettirilmektedir. “Vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini en güzelini götürmek başlıca vazifemiz. Gediz Belediyesi tarafından mahallelerimizde kış aylarında, altyapı çalışmaları veya kullanımdan dolayı yolların üzerinde meydana gelen çukurlar, trafik konforunu rahatsız ediyor, araç sürücülerine ve mahalle sakinlerine zor anlar yaşatıyordu. Bu kapsamda mahalle yollarında çalışmalarımıza başladık. Kumtaş Mahallesi 303, 304, 305 ve Ergenekon Mahallesi 431. Sokaklarda zemin iyileştirmesi yapılarak beton parke ve bordürler yenilenerek halkımızın hizmetine sunulacaktır ” açıklamasında bulundu.

İLGİLİ RESİMLER