BAŞKAN AKÇADURAK’IN AK PARTİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLAMA MESAJI; MİLYONLARIN PARTİSİ “AK SEVDA” 17 YAŞINDA

"Kurulduğu günden bugüne halka hizmetin adresi olan, Genel Başkanımız, Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti iktidarı olarak; 17 yıl boyunca ilk günkü heyecanla, azim ve inanç
Facebook Twitter Google+

"Kurulduğu günden bugüne halka hizmetin adresi olan, Genel Başkanımız, Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti iktidarı olarak; 17 yıl boyunca ilk günkü heyecanla, azim ve inançla hizmet etme sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, tüm AK Parti kadroları olarak, ülkemizi çok daha ileriye götürme adına Milletimiz ile omuz omuza hareket ederek 2023 ve 2071 hedeflerine inanç ve azimle yürüyoruz.

AK Parti “Halka Hizmet Hakka Hizmet” anlayışı ile çizgisinden asla sapmadan yoluna devam etmiştir ve etmeye de devam edecektir. İç politikadan dış politikaya, eğitimden sağlığa, ulaşımdan turizme, adaletten emniyete, enerjiden tarıma, ekonomiden toplumsal dayanışmaya, demokrasiden insan haklarına kadar her alanda devrim niteliğinde birçok ilke imza atmıştır.

15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen darbe girişimi örneğinde olduğu gibi, bugünlerde yapılan ekonomik savaşa karşı milli birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışarak ülkemizde kaos ortamı yaratmaya ve nihayetinde de ülkemizi bölmek isteyen karanlık güçler iyi bilmelidir ki, devletimiz üzerinde oynanan kirli oyunlara asla prim vermeyecektir. Dünya döndükçe bu millet var olacak, varlığından, milli ve manevi değerlerinden, insanlığa ve barışa hizmetten asla taviz vermeyecektir.

Kurulduğu günden bugüne yılmadan, yorulmadan Millete hizmet aşkıyla başlatılan bu kutlu yürüyüşümüzün 17. kuruluşunu tebrik eder, ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

 

Muharrem AKÇADURAK

Gediz Belediye Başkanı

İLGİLİ RESİMLER