GEDİZ’DE 15 TEMMUZ NEDENİYLE ŞEHİTLİKLER ZİYARET EDİLDİ

Gediz’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri şehitlikler ziyaretleri ve Mevlid-i Şerif Programıyla başladı.
Facebook Twitter Google+

Gediz’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri şehitlikler ziyaretleri ve Mevlid-i Şerif Programıyla başladı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı kapsamında Gediz Kaymakamlığı ve Gediz Belediye Başkanlığı’nın organizasyonu ile ilçedeki şehitlikler ziyaret edildi.

Şehitlik ziyaretine; Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Gediz Kaymakamı Muhammet Önder, Garnizon Komutanı Per. Atğm. İsmail Yapıcı, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, Gediz İlçe Jandarma Komutanı Jan. Binbaşı İsmail Sert,  İlçe Emniyet Müdür Vekili Fatih Borucu, AK Parti Gediz İlçe Başkanı Av. Mesut Yörük, Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Vedat Öztürk,Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yrd.Yılmaz Özen, Gediz Orman İşletme Müdürü Mustafa Merih Aydın, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Güner Yiğit, Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Dr. Özgün Soy, Şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı. Şehitlerimiz için mevlid-i şerif okunup dua edildi.

Şehit kabirleri ziyaretinin ardından öğle namazına müteakip Gediz Ulu Camii’nde birlik ve beraberliğimiz için mücadele ederek ebediyete intikal eden tüm şehitlerimiz için mevlid-i şerif okunarak dua edildi.

İLGİLİ RESİMLER