BAŞKAN AKÇADURAK’IN “15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ” ANMA MESAJI;

15 Temmuz ülkemizin istikrarlı ilerleyişini hazmedemeyen dış mihrakların FETÖ terör örgütüyle birlikte gerçekleştirmeye çalıştığı başarısız bir darbe girişimidir. 15 Temmuz, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’nın çağrısıyla Türk Milleti’nin tek y
Facebook Twitter Google+

15 Temmuz ülkemizin istikrarlı ilerleyişini hazmedemeyen dış mihrakların FETÖ terör örgütüyle birlikte gerçekleştirmeye çalıştığı başarısız bir darbe girişimidir. 15 Temmuz, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’nın çağrısıyla Türk Milleti’nin tek yürek halinde canı pahasına o gece tarihe altın harflerle yazdığı şanlı bir destandır.

Yeni Türkiye’nin yükselişine engel olmak isteyenlerin son çırpınışlarına şahit olduğumuz 15 Temmuz gecesi dik duran Türk milleti şehitlik mertebesine erişebilmek için adeta birbiri ile yarışarak tüm dünyaya örnek bir davranış sergilemiştir.

Birlik ve beraberliğimiz için mücadele ederek ebediyete intikal eden tüm kahramanlarımıza ve 15 Temmuz’da şehit olan demokrasi şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum.”

 

Muharrem AKÇADURAK

Gediz Belediye Başkanı

İLGİLİ RESİMLER