BAŞKAN SARAOĞLU’NUN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJI;

Kadın; annedir, şefkattir, özverinin simgesidir. Şüphesiz ki hayatımızın her devresinde muhtaç olduğumuz kadınlar her fırsatta hatırlanması ve el üstünde tutulması gereken kıymetlilerimizdir.
Facebook Twitter Google+

Kadın; annedir, şefkattir, özverinin simgesidir. Şüphesiz ki hayatımızın her devresinde muhtaç olduğumuz kadınlar her fırsatta hatırlanması ve el üstünde tutulması gereken kıymetlilerimizdir. Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. Doğumdan ölüme, her anında varlıklarıyla ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakâr kadınlarımızdır.

Ülkemizde, her alanda başarılı çalışmalar yapan kadınların sayısının artması övünç kaynağımızdır. Yaşamı boyunca birçok güçlüğe katlanan ve büyük sorumluluklar üstlenen kadınların toplumsal yaşama etkin biçimde katılmaları, Türkiye Cumhuriyeti'nin en büyük hedefleri arasındadır.

Sevginin, şefkatin ve özverinin simgesi olan ve bunları hiçbir karşılık beklemeden yapan kadınlarımızın bu anlamlı gününü kutluyorum.”

İLGİLİ RESİMLER