USTA ELLER MURATDAĞI’NIN GÜZELLİĞİNE BİR KEZ DAHA HAYRAN KALDILAR

Kütahyalı ünlü çini sanatçısı İsmail Yiğit ve Yıldız Yağmuruyla 10 milyon üzerinde tıklanma rekoru kıran fotoğrafları çeken Tavşanlı\'nın Sesi Gazetesi\'nin sahibi Anadolu Ajansı Muhabiri Alibey Aydın Murat Dağı Termal Kayak Merkezi’ni ziyaret etti.
Facebook Twitter Google+

Kütahyalı ünlü çini sanatçısı İsmail Yiğit ve Yıldız Yağmuruyla 10 milyon üzerinde tıklanma rekoru kıran fotoğrafları çeken Tavşanlı'nın Sesi Gazetesi'nin sahibi Anadolu Ajansı Muhabiri Alibey Aydın Murat Dağı Termal Kayak Merkezi’ni ziyaret etti.

Kar yağışıyla yeşilin beyaza büründüğü Murat Dağı Termal Turizm Merkezi kış mevsimi boyunca amatör ve profesyonel fotoğrafçıların uğrak mekânı oluyor.

Murat Dağı’nın eşsiz manzarasına bir kez daha hayran kaldıklarını belirten Kütahyalı ünlü çini sanatçısı İsmail Yiğit ve Tavşanlı'nın Sesi Gazetesi'nin sahibi Anadolu Ajansı muhabiri Alibey Aydın; “Fotoğraf meraklılarının gruplar halinde gittiği bölgemizin en önemli turizm merkezi olan Gediz Murat Dağı Termal Turizm ve Kayak Merkezi her mevsim ayrı bir görsel şölen sunuyor. Karaçam ormanları içinden geçerek zirveye doğru yol alırken ulu çınarların arasından gürül gürül akan Gediz Nehri size eşlik edecek. Murat Dağı, şifalı sıcak suları ve soğuk su kaynakları açısından nadir yerler arasında.” açıklamasında bulundular.

İLGİLİ RESİMLER