MUHTARLARLA “YEREL BULUŞMALAR” TOPLANTISI, GEDİZ GENÇLİK MERKEZİ’NDE DÜZENLENDİ

“Yerel Buluşmalar” kapsamında Gediz Gençlik Merkezi’nde Mahalle Muhtarları ile istişare toplantısı düzenlendi.
Facebook Twitter Google+

“Yerel Buluşmalar” kapsamında Gediz Gençlik Merkezi’nde Mahalle Muhtarları ile istişare toplantısı düzenlendi.

Gediz Gençlik Merkezi’nde düzenlenen “Yerel Buluşmalar” kapsamında; AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu, AK Parti Gediz İlçe Başkanı Av. Mesut Yörük, Gediz Belediye Başkan Yrd. Hakan Arpacı, AK Parti Gediz İlçe Kadın Kolları Başkanı Şule Bilgili, AK Parti Gediz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali Akbulut, Belediye Meclis Üyeleri, Fen İşleri Müdürü Rıza Acar, Mahalle Muhtarlarıyla bir araya geldi.

AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan konuşmasında; “Sivil Toplum Kuruluşlarımızla, kendi yörelerimizle alakalı bir takım hususları dile getirmek amacıyla “Yerel Buluşmalar” adı altında istişare toplantılarıyla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum.

Eğitimden sağlığa, ulaşımdan sanayiye Gediz’de yapılacak projeler hakkında bilgi veren AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, “Muhtarlarımızla belirli aralıklarla bir araya gelmeye devam edeceğiz. Bu toplantılarla da var olan eksikliklerin giderilmesi, istek ve taleplerin bir kez daha üzerinden geçilmesi ve görüş alışverişleri anlamında önemli bir koordinasyonu sağlamış oluyoruz. Amacımız halkımıza en iyi hizmeti ulaştırmaktır” dedi.

Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu konuşmasında mahalle mahalle Gediz’de her noktada yatırımların devam ettiğini belirterek; “Göreve geldiğimiz günden bugüne yaptığımız planlamalar doğrultusunda ilçemizin ihtiyaçlarını karşılayacak, vatandaşlara en iyi hizmeti sunarak, yatırımlarımız aralıksız sürmektedir.

Hiçbir ayrım gözetmeden bütün mahallelerimize eşit hizmet götürmeye çalışıyoruz. bunu yaparken de sizlerin istek ve önerilerine büyük önem vererek, hizmetlerimizin geliştirilmesi bakımından istişare toplantımızın çok faydalı olacağına inanıyorum” dedi.

Gediz’de yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Düzenlenen istişare toplantısında mahalle muhtarlarının görüş ve talepleri tek tek not edilirken, Gediz’in geleceğine yönelik projeler üzerinde istişarelerde bulunuldu.

İLGİLİ RESİMLER