GEDİZ BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Gediz Belediyesi daha iyi hizmet verebilmek için araç filosunu yeni takviyelerle güçlendirmeye devam ediyor.
Facebook Twitter Google+

Gediz Belediyesi daha iyi hizmet verebilmek için araç filosunu yeni takviyelerle güçlendirmeye devam ediyor.

Hizmet kalitesini artırmayı ve vatandaşlara daha iyi hizmet sunmayı ilke edinen Gediz Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na yapılan girişimler sonucu hibe olarak 2017 Model İVECO 180 E vakumlu yol süpürme aracı ve DMO’dan 2017 Model 7175 Kabinli STAGE IIIA TÜMOSAN marka Traktör satın alınarak araç filosunu daha da güçlendirdi.

Gediz Belediye Başkanı Dr.Mehmed Ali Saraoğlu; “Daha temiz bir çevre, Daha Temiz bir Gediz için, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na yapılan girişimler sonucu hibe olarak “2017 Model İVECO 180 E vakumlu yol süpürme aracı ve DMO’dan 2017 Model 7175 Kabinli STAGE IIIA TÜMOSAN marka Traktör satın alınarak ilçemize kazandırdık.

Göreve geldiğimizden bugüne kadar Gediz'e daha kaliteli ve daha hızlı hizmet verebilmek için araç filomuzu yenileyerek güçlendirmeye devam ediyoruz. Gediz Belediyesi olarak değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için gece gündüz çalışıyoruz.

İlçemize yeni alınan araçlarımızın yapacağı işlerle daha kaliteli hizmetler sunacağız. İlçemize ve halkımıza hayırlı olsun.” dedi.

 

İLGİLİ RESİMLER