BAŞKAN AKÇADURAK, HACI BABA MAHALLESİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, İlçe genelinde inceleme ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, İlçe genelinde inceleme ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Akçadurak’ın mahalle ziyaret ve incelemeleri kapsamında her pazartesi günü başlatmış olduğu mahalle incelemelerinin 3. adresi Hacı Baba Mahallesi oldu.

İlçemiz merkeze bağlı mahallelerin sorunlarını yerinde tespit etmek ve hızlı çözümler üretmek amacıyla Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak mahalle gezileri kapsamında Hacı Baba Mahallesi Muhtarı Lütfü Karakoyun ile birlikte incelemelerde bulundu.

İncelemelerde Başkan Akçadurak’a, Belediye Meclis Üyeleri Sait Aydemir, Gülşen Şener Erkan ve Belediye birim müdürleri eşlik etti.

Hacıbaba Mahallesi’ne giderek vatandaşların talep ve önerilerini yerinde dinleyen Başkan Akçadurak, “Gediz’imizi, hemşehrilerimizle birlikte yönetiyoruz. Mahallelerimizi tek tek gezerek vatandaşlarımızı dinliyor ve çalışmalarımızı bu görüşmelerin ışığında yapıyoruz. Gediz Belediyesi olarak ilçe merkezinden Gediz’in en uzak mahallesindeki en son sokağına kadar olan eksikliklerinden sorumluyuz. Mahallelerimizin ve hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını her fırsatta dinleyerek çözümler üretmeye çalışıyoruz. Bu sayede İlçemizin her bir mahallesi, sokağı ve insanı gerekli hizmete kavuşmuş oluyor. Hemşehrilerimizle birlikte el ele gönül gönüle vererek yorulmadan çalışıyoruz.” Açıklamasında bulundu.

Vatandaşların sıcak ve samimi ilgisi ile karşılanan Başkan Akçadurak, gençler ve çocuklarla da yakından ilgilendi.

Haberin Diğer Resimleri
  • Gediz Belediye Başkanlığı
  • Özyurt Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No : 4
  • Gediz/KÜTAHYA
  • Beyaz Masa
  • Tüm istek, şikayet ve önerileriniz için
  • 0274 412 44 44
Gediz Belediye Başkanlığı 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım :
Beyaz Masa
e-Belediye
Canlı Yayın
Etkinlik Takvimi
Tümünü Gör