GEDİZ BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKÇADURAK 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ MÜNASEBETİYLE MESAJ YAYIMLADI;
Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak mesajında; “Emek ve alın teriyle ülkemizin büyümesi ve kalkınmasında önemli rol oynayan işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak mesajında; “Emek ve alın teriyle ülkemizin büyümesi ve kalkınmasında önemli rol oynayan işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.

Bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz. Hayatını emekleriyle kazananlar, geçimini alın teriyle elde ettikleri helal kazançlarla sağlayanların her zaman yanında ve destekçisi olduk olmaya da devam edeceğiz. Gediz Belediyesi Ailesinde çalışıp evine rızık ve ekmek götüren bütün mesai arkadaşlarıma, tüm emekçi kardeşlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. En kutsal değer olan emeğin ve alın terinin, üreterek çalışma gücünün kutlandığı bu günde ülkemizde ve dünya genelinde yaşanmaya devam eden korona virüs (COVİD-19) salgınında gece gündüz demeden bütün risklere karşı fedakârca çalışan emekçi kardeşlerimizin ve tüm çalışanlarımızın birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma inancımızı daha da güçlendirmeye vesile olması dileğiyle, hayatını alın teri ve emeğiyle çalışarak kazanan başta işçi, memur tüm emekçi kardeşlerimizin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günlerini en içten duygularımla kutluyor, aileleri, sevdikleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler diliyorum.”                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Muharrem AKÇADURAK

                                                        Gediz Belediye Başkanı

Haberin Diğer Resimleri
  • Gediz Belediye Başkanlığı
  • Özyurt Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No : 4
  • Gediz/KÜTAHYA
  • Beyaz Masa
  • Tüm istek, şikayet ve önerileriniz için
  • 0274 412 44 44
Gediz Belediye Başkanlığı 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım ve Yazılım :
Beyaz Masa
e-Belediye
Canlı Yayın
Etkinlik Takvimi
Tümünü Gör